Wypożyczalnia kostiumów Maskowt Bal

przebrania, kostiumy, stroje, karnawał, halloween

Wypożyczalnia kostiumów Maskowt Bal

Pełny opis


Maskowy Bal – Stroje Karnawałowe

Imprezy karnawałowe bardzo często wiążą się z przebieraniem się w różnego rodzaju stroje. Są to wydarzenia na tyle różnorakie i bardzo okazyjne, iż nie opłaca się z ich powodu kupować dedykowanych strojów. Najlepszym rozwiązaniem w takiej sytuacji jest wypożyczenie interesującego nas stroju. Taką właśnie możliwość oferuje wypożyczalnia strojów Maskowy Bal, która zdecydowanie stawia na oryginalność jak również profesjonalizm.

Proponowane stroje

Pośród kostiumów dostępnych w wypożyczalni Maskowy Bal spotkamy zarówno kostiumy dla dorosłych, jak i dla tych najmłodszych. Są to kostiumy tematyczne jak i specjalne eleganckie stroje dopasowane do rozmaitych gustów estetycznych. Dobranie odpowiedniego kostiumu w żadnej innej wypożyczalni nie będzie tak proste.

Z szerokim wyborem wypożyczalnia przebrań i kostiumów

Wypożyczalnia strojów Maskowy Bal umożliwia Państwu pożyczanie kostiumu na doby. Przy pożyczaniu na kilka dni, dni weekendowe (sobota oraz niedziela) nie są dodatkowo liczone. Co bardzo ważne wypożyczalnia nie pobiera kaucji za kostiumy, niezależnie od ceny ich wypożyczenia. Ceny wypożyczenia zaczynają się od dwudziestu złotych i na ogół kończą się na 80zł (poza kostiumami z linii DELUXE, których ceny wahają się od stu do dwustu złotych).
Wybrane według subiektywnego stylu stroje karnawałowe stanowią świetne uzupełnienie każdego balu przebierańców. Pozwalają na malownicze przeżycie zabawy jak i wykreowanie niesamowitych wspomnień. Dzięki wypożyczalni kostiumów Bal Maskowy można wyglądać elegancko lub dowcipnie, a nawet upodobnić się do znanych celebrytów.