Soft Skin Dermaclinic

dermatologia, medycyna estetyczna, botoks

Soft Skin Dermaclinic

Pełny opis


Obszarem działalności wrocławskiej kliniki Soft Skin jest szeroko pojmowana dermatologia i medycyna estetyczna. W klinice Soft Skin leczone są alergiczne, bakteryjne i wirusowe infekcje skóry. Diagnozowane i usuwane są nowotwory skóry. Leczony jest trądzik, nie tylko trądzik młodzieńczy, ale i ten występujący u osób dorosłych. Prowadzi tu się terapię łuszczycy i bielactwa. Klinika posiada również specjalistyczny laser do terapii grzybic.

Klasyczna dermatologia to nie jedyny obszar działania kliniki. Klinika proponuje swoim pacjentom również różnorodne zabiegi upiększające. Oferta obejmuje praktycznie wszystkie nowoczesne zabiegi z dziedziny medycyny estetycznej, służące ujędrnieniu i odmłodzeniu skóry, korygujące jej niedoskonałości. Dostępne są, między innymi, kuracje botoksem i kwasem hialuronowy. Wszelkie zabiegi medycyny estetycznej prowadzone są z udziałem specjalisty dermatologa. Gwarantuje to pełnię bezpieczeństwa i skuteczność zabiegów.

Klinika Soft Skin do problemów związanych ze skórą podchodzi w sposób całościowy. Klasyczna dermatologia łączy się tu z medycyną estetyczną, chirurgią i innymi specjalnościami medycznymi. Pacjenci otrzymują także wsparcie psychologiczne oraz pomoc dietetyka. To podejście gwarantuje pacjentom kliniki pełen komfort, a jednocześnie daje im pewność, że przeprowadzane zabiegi i kuracje okażą się skuteczne.

 Kategoria