Poradnia psychologiczna dla dzieci Agata Brzezińska

psycholog dziecięcy, psycholog dla dzieci, leczenie adhd, terapia adhd, poradnia psychologiczna, gabinet psychologiczny

Poradnia psychologiczna dla dzieci Agata Brzezińska

Pełny opis


Gabinet terapeutyczny dla dzieci prowadzony przez psychologa Agatę Brzezińską to miejsce, w którym zarazem rodzice, jak i zwłaszcza dzieci mogą liczyć na profesjonalną pomoc psychoterapeuty. Konsultacja w gabinecie to godne polecenia rozwiązanie dla większości tych osób, które nie umieją poradzić sobie z emocjami swego dziecka, jak również tych, którym nie podoba się postępowanie dziecka. Psycholog dziecięcy zdoła profesjonalnie określić, czy w przypadku konkretnego dziecka występują jakiekolwiek zaburzenia i czy niezbędne jest profesjonalne leczenie.

Na przykład leczenie ADHD musi być organizowane pod okiem posiadającego doświadczenie psychologa dziecięcego. Dzięki takiemu leczeniu dziecko może zyskać wyciszenie, co jest szalenie ważne. Na usługi gabinetu składają się na przykład takie usługi jak profesjonalna terapia psychologiczna, psychoterapia metodą EEG bądź terapia z wykorzystaniem ruchu, bazująca na założeniach Weroniki Sherborne. Konsultacja u specjalisty zalecana jest nie tylko tym pociechom, które wykazują zdecydowane problemy wychowawcze, lecz również tym, które są między innymi niesamowicie uzdolnione, bądź tym, które chcą rozwijać konkretne zdolności.

Wybór odpowiedniego psychologa ma bardzo duże znaczenie dla prowadzenia prawdopodobnej terapii czy porady konsultacyjnej. Gabinet psychoterapeuty dziecięcego Agaty Brzezińskiej umiejscowiony jest w mieście Wrocław. Na konsultację można umówić się przez telefon bądź przez formularz kontaktowy dostępny na stronie internetowej. Ceny sesji indywidualnych bądź prowadzonych w grupach dostępne są na stronie.

 Kategoria