Meble Drzazga

meble na wymiar, meble kuchenne na wymiar, meble łazienkowe na wymiar, zabudowy, garderoby na wymiar, szafy wnękowe, meble biurowe, fronty kuchenne, blaty kuchenne

Meble Drzazga

Pełny opis


Firma Meble Drzazga, zgodnie ze swą nazwą, zajmuje się stolarką meblową. Jej specjalność to produkcja różnego rodzaju mebli na wymiar. Firma gwarantuje fachową pomoc na etapie przygotowywania projektu, a jeżeli takie jest życzenie klienta dostarczy gotowy projekt. Realizuje także gotowe projekty przygotowane przez klientów. Oczywiście firma oferuje także profesjonalny montaż.

Firma oferuje meble kuchenne, meble łazienkowe, meble pokojowe. Firma podejmuje się też wykonania garderób na wymiar, wszelkiego typu szaf wnękowych i zabudów. Klienci mogą wybierać warianty z drzwiami przesuwnymi bądź składanymi. W Meble Drzazga można zamówić również meble biurowe. W ofercie firmy możemy też znaleźć wykonanie i montaż frontów kuchennych i różnego typu blatów.

Decydując się na meble marki Drzazga klienci zyskują w domu czy mieszkaniu oryginalnie i funkcjonalnie zagospodarowaną przestrzeń użytkową. Do wytwarzania każdego mebla używane są tylko najwyższej jakości materiały, co, gdy weźmiemy pod uwagę zawsze perfekcyjne wykonanie, gwarantuje im wyjątkową trwałość. Także estetyka oferowanych mebli jest na wzorcowym wręcz poziomie. Meble Drzazga to firma z Wrocławia, lecz podejmuje się świadczenia usług również w innych rejonach kraju. Firma oferuje nie tylko wysoką jakość wykonawstwa, ale także, co też ma niebagatelne znaczenie, niewygórowane ceny i krótkie terminy realizacji projektów.

 Kategoria