Maskowy Bal – Wypożyczalnia i sprzedaż kostiumów

stroje, kostiumy, przebrania, karnawał, sylwester, halloween, bal maskowy

Maskowy Bal - Wypożyczalnia i sprzedaż kostiumów

Pełny opis


Wypożyczalnia strojów – Maskowy Bal

Imprezy karnawałowe często wiążą się z przebieraniem się w przeróżne kostiumy. Są to eventy na tyle różnorakie jak również bardzo okazyjne, iż nie warto z ich powodu kupować dedykowanych strojów. Idealnym wyjściem w takiej sytuacji jest wypożyczenie interesującego nas stroju balowego. Taką właśnie możliwość daje nam wypożyczalnia strojów Maskowy Bal, która zdecydowanie stawia na nietuzinkowość
nieszablonowość jak i również pełen profesjonalizm.

Proponowane stroje balowe

Wśród kostiumów dostępnych w wypożyczalni Maskowy Bal odnajdą Państwo zarówno przebrania dla dorosłych, jak również i dla dzieci. Są to stroje tematyczne jak i specjalne kostiumy dopasowane do różnych gustów. Wyszukanie idealnego stroju w żadnej innej wypożyczalni nie będzie prostsze.

Wypożyczanie kostiumów

Wypożyczalnia Maskowy Bal umożliwia Państwu pożyczanie strojów na dobę. Przy pożyczaniu na parę dni, dni wolne od pracy (soboty i niedziele) nie są liczone. Co bardzo ważne wypożyczalnia nie pobiera kaucji za kostiumy, niezależnie od ceny ich wynajęcia. Ceny najmu zaczynają się od 20zł i przeważnie kończą się na 80zł (poza kostiumami z linii DELUXE, których cena waha się od 100PLN do 200PLN).
Dobrane wedle własnego uznania stroje karnawałowe stanowią idealne dopełnienie każdego balu. Pozwalają na malownicze przeżycie zabawy jak i wykreowanie cudownych wspomnień. Dzięki właśnie wypożyczalni Bal Maskowy można prezentować się szykownie lub też dowcipnie, czy też upodobnić się do znanych celebrytów.