Firma Sprzątająca DealMax

firma sprzątająca, wymiana chłodziwa, sprzątanie hal, sprzątanie magazynów, mycie okien, dpczyszczanie, pranie wykładzin, utwardzanie posadzek, polimeryzacja wykładzin, mycie elewacji, mycie dachów, usuwanie graffiti, sprzątanie po budowie, sprzątanie po pożarze

Firma Sprzątająca DealMax

Pełny opis


DealMax jest firmą sprzątającą, specjalizującą się przede wszystkim w pracach związanych z doczyszczaniem różnego rodzaju powierzchni płaskich. Oferta DealMax jest kompleksowa i obejmuje pełen zakres prac, od najprostszego sprzątania po specjalistyczne doczyszczanie przeprowadzane z wykorzystaniem metod przemysłowych. DealMax zajmuje się także praniem i polimeryzacją wykładzin, terkettu i linoleum.

W przypadku hal przemysłowych DealMax zajuje się nie tylko doczyszczaniem ciężko zabrudzonych posadzek, ale przeprowadza również ich utwardzanie, czyści ściany, stropy i instalacje na wysokości. Oferuje też odpylanie hal produkcyjnych i przemysłowych. Dostarcza także sprzęt i personel do codziennego utrzymywania porządku w halach i biurach. W ofercie DealMax znajdziemy również sprzątanie specjalistyczne, a w tym m.in. kompleksowe sprzątanie po-budowlane, mycie dachów i elewacji, tarasów, czy też sprzątanie po pożarach.

Firma podejmuje się wymiany chłodziwa w maszynach i instalacjach przemysłowych. Przed ponownym napełnieniem całość instalacji jest myte i odkażane specjalistycznymi środkami chemicznymi. Wszelkie złogi i i zanieczyszczające instalację ciała stałe usuwane są z układu mechanicznie przy wykorzystaniu specjalistycznych narzędzi. Firma zajmuje się również czyszczeniem całych maszyn przemysłowych i linii technologicznych.

 Kategoria