Drukarnia Wielkoformatowa Digital Center

drukarnia wielkoformatowa, kasetony reklamowe podświetlane, druk wielkoformatowy, fototapety, plakaty, bilbordy, siatki reklamowe, banery reklamowe, folie z nadrukiem, systemy wystawiennicze

Drukarnia Wielkoformatowa Digital Center

Pełny opis


Specjalnością Digital Center jest druk wielkoformatowy materiałów na potrzeby reklamy wizualnej. Digital Center zajmuje się nie tylko drukowaniem wielkoformatowych materiałów reklamowych Oferje także kompleksową usługę, od opracowania projektu po zamontowanie gotowej reklamy.

W ofercie wykonanie banerów i siatek reklamowych, reklam świetlnych, kasetonów reklamowych i liter przestrzennych, plakatów i bilbordów, folii samoprzylepnych z grafikami reklamowymi, systemów wystawienniczych. Digital Center zajmuje się także oklejaniem pojazdów foliami reklamowymi. Materiały reklamowe stanowią podstawę oferty, ale firma wykonuje także fototapety z dowolną, wybraną przez klienta grafiką.

Digital Center dysponuje najnowocześniejszymi maszynami do druku wielkoformatowego, zapewniającymi niespotykaną szybkość druku przy zachowaniu najwyższej rozdzielczości wydruku. Na przykład, przy drukowaniu ploterem mimaki JV33 osiągana jest rozdzielczość do 1440 dpi. Wykorzystywane przez firmę technologie druku to nie tylko fotograficzna dokładność, ale także głębia barw oraz płynne przejścia tonalne. Istotna jest także wyjątkowa trwałość wydruków jaką zapewniają stosowane w druku materiały.

 Kategoria