Cyfrowa drukarnia etykiet samoprzylepnych Arti-Bau Sp. z o.o.

drukarnia etykiet samoprzylepnych, etykiety samoprzylepne

Cyfrowa drukarnia etykiet samoprzylepnych Arti-Bau Sp. z o.o.

Pełny opis


Spółka Arti-Bau wyspecjalizowała się w cyfrowym drukowaniu etykiet samoprzylepnych na rolce. To najnowocześniejsz tego typu drukarnia na terenie Dolnego Śląska. Drukujemy etykiety między innymi dla branż spożywczej, kosmetycznej czy chemicznej. Stosowana przez nas cyfrowa metoda druku na wąskiej wstędze umożliwia realizację zamówień nawet na najmniejsze nakłady etykiet, niezbędne jedynie do bieżącej produkcji czy też okazjonalne, używane przy okazji akcji promocyjnych, przy testach nowych opakowań itp.

Klient, korzystając z naszych usług, nie jest zmuszony do zamawiania dużych nakładów i tworzenia zapasów magazynowych etykiet, co daje wymierne oszczędności, gdyż nie zamraża na długi czas środków własnych. Oferujemy także druk etykiet spersonalizowanych i tzw. szlachetnych – matowych, ze złoceniami na zimno, etykiet wielowarstwowe, etykiet zadrukowanych po stronie kleju. Gdy jest taka potrzeba, dodrukowujemy dodatkowe informacje na istniejących już etykietach.

Pracujemy na światowej klasy sprzęcie, maszynach Mark Andy Digital Series oraz Jetrion 4830UV, gwarantujących najwyższy stopień jakości, trwałości i odporności na czynniki zewnętrzne produkowanych etykiet. Poza najwyższą jakością druku zapewniamy także pełną elastyczność przy współpracy z klientem, krótki czas wykonywania zleceń oraz konkurencyjne ceny.

 Kategoria