Contour Studio Kosmetologia Estetyczna

salon kosmetyczny, gabinet kosmetyczny, medycyna estetyczna, kosmetologia, depilacja laserowa, venus legacy, mezoterapia igłowa, oxyabrazja, dermapen, infuzja tlenowa, karboksyterapia, makijaż permanentny

Contour Studio Kosmetologia Estetyczna

Pełny opis


Contour Studio jest firmą dysponująca wieloletnią praktyką na polu kosmetologii estetycznej. Nie jest to jednak zwykły gabinet piękności, jakich dużo w tego typu branży. Nasz salon jest to miejsce, w którym wszyscy klienci odnajda swoją własną drogę do piękna i naturalnej prezencji.

Zabiegi prowadzone są w gustownych oraz subtelnych wnętrzach, w których każda kobieta osiągnie spokój i odprężenie. Zawsze żywimy nadzieję, że każda klientka opuści nasz gabinet w pełni zrelaksowana. Nasz główny cel to zapewnienie zadowalania oraz pomoc kobietom, które pragną skorzystać z naszych nowoczesnych usług z dziedziny kosmetologii estetycznej.

Nasze Studio posiada w ofercie między innymi takie zabiegi medycy estetycznej i kosmetologii, jak wykonanie makijażu permanentnego, modelowanie ciała, depilacja laserem, peelingów chemicznych, Dermapen, mezoterapia iniekcyjna, oxybrazja, zabiegi aktywnym tlenem, terapia dwutlenkiem węgla, masaż venus legacy, kwas hialuronowy a także lifting botoxem.

Zabiegi w naszym salonie sprawią, że Twoja uroda zalśni nowym blaskiem. Odwiedziny w Contour Studio mogą także pomóc w redukcji nadmiaru tłuszczu, a także redukcji rozstępów. Innymi słowy, każdy powinien znaleźć tu coś odpowiedniego dla siebie.